Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz Ste #5660 üzenetére

    A konzumer szó helyett az elkurvult sokkal szebb! :D

    Az S6 esetében próbáltam tudatos vásárló lenni. Fórumokat olvastam, kézben teszteltem... Aztán a gyakorlatban mégsem vált be. Holott anyagát tekintve prémium kategóriának kellene lennie. Ehhez képest a 950-es is jobb minőségben.
    Szerettem volna androidos vizeken maradni, de valahogy nekem több fejfájást okozott, mint megoldást. Anno a Lumia 800 volt az első Windows alapú készülék amit használtam. Nagyon bejött! Aztán idővel jött a 920-as. Az már sokkal jobb volt. Azután hosszan szemeztem az 1540-essel, de nem találtam eladót. Mármint olyat ami egyben is volt. Így végül maradt a 950. Ezt viszont abszolút nem bánom! Pedig bevallom, a váltáskor nagyon féltem, hogy a W10M nem fogja beváltani a reményeket. Végül nem kellett csalódnom. Az előző tulaj használata miatt egy Recovery Toolozáson át kellett esni, illetve a hibás Insider build kiadás miatt kellett Recoveryzni. Azóta csak nyelvet váltok aztán update, restart és pörög tovább.

    Most néztem a desktopos Storet, vannak új dolgok azért bőven. Viszont a MS már kezdi integrálni a holografikus cuccait. Úgyhogy, ha nem tévedek, akkor Satya terveihez, - ala Surface Phone -, nem elképzelhetetlen, hogy VR ketyere is lesz. Amolyan low cost Hololens alapon.
    Illetve, ha valóban x86-osra csinálják meg a ketyerét, akkor azon szélesebb palettán lehet majd alkalmazásokkal dolgozni.

Új hozzászólás Aktív témák