Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jksx

    senior tag

    válasz mtomi95 #14602 üzenetére

    "...Használj már egy hivatalos win10-et mint a .218. ..."
    Milyen hivatalos verzió? Szvsz. majd akkor lesz hivatalos, ha nem az upgrade advisor-ral kell felmókolni mindenféle HR trükközéssel, hanem a telefon frissítés menüből megy fel simán és lesz olyan stabil, hibamentes mint a wp8.1.

  • blise

    tag

    válasz mtomi95 #14602 üzenetére

    Szia

    Azért használok preview-t, mert anno nem volt hivatalos win10, viszont érdekelt milyen, és meg is voltam elégedve vele. Most, hogy van hivatalos win10, viszont a feltevése elég macera + adatok mentése + 39 éves vagyok, és használni vettem a telot, nem pedig szarakodni vele (pont azért, mert odákat zengtek a win phone stabilitásáról) + elég sok idő (pláne egy 2 és egy 5 éves gyerek mellett). Ja és jó lenne az elején egy összefoglaló (mint más teloknál, ahol lépésről lépésre le van írva, hogy mit milyen sorrendben, mivel csinálj). Ugyanis nincs se kedvem, se időm visszaolvasni x hozzászolást, mert a kereső lófaszra sem való...
    Az baszta ki a biztosítékot, hogy fogta magát és a mobilnetes beállítások 1 az 1-ben eltűntek, pont akkor amikor vásárlás miatt használtam volna a netet. Na mentem a dolgaim, és nekiállok vagy win 8.1 lesz (ott legalább van full screen caller kép), ha a böngésző jó, vagy win10 "hivatalos". Valaki írta, hogy mi lenne a hivatalos, ha nem nekem kellene szórakozni vele, hanem ott az opció és kiválasztom ha gondolom.

    ''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

Új hozzászólás Aktív témák