Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz emvy #109 üzenetére

    Nyilván nem, kibírtam volna még a 800-al. Viszont nem akartam a végtelenségig várni se és akkor úgy nézett ki, hogy jó ideig így marad a termékpaletta. Mi okuk lett volna végülis frissíteni? Aztán rövid időn belül jött egy 535, egy 435, 532, 1 gigás 630 és most a 640, meg a 640 XL. Ezek közül értelemszerűen az 1 gigás 630 és a 640 az érdekes most. Ez szerintem legalább annyira nem szép húzás most, mint anno a 7.8-as frissítés, csak kevesebb embert érint. Lehet magyarázni, hogy annak technológiai háttere volt, meg ilyen az okostelefonos piac, de az a tulaj, aki az elszenvedője ennek a logikátlan, áttekinthetetlen stratégiának, pont lesz*rja, hogy miért járt rosszul.

    (#110) minolta5
    Nem lehet rá mit mondani. Szopás, akárhogy is nézzük. Engem ezekkel az idióta húzásokkal kezdenek eltántorítani attól, hogy legközelebb Lumiát vegyek, pedig 2 hónapja még meg voltam győződve arról, hogy a következő telefonom is az lesz. Az az igazság, hogy akar a t*k*m ilyen szétszórt bagázzsal szórakozni. Saját maguk se tudják, hogy mit akarnak, aztán csak a saját felhasználóikat szívatják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák