Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikkolo^^

    addikt

    vízállóság
    Nem vízálló, [link]

    Még egy érdekességet fog felfedezni a tüzetes szemlélődő a karperecen: a szíj mindkét felén van egy-egy dudor, ami elméletileg spéci szerszámmal meg is bontható.
    Nekem itt felpöndörödött a festék és most szép fémszínű.

    Az. hogy az ember azt mondja, hogy legyen egy csempe, ami a telefon notifikációs központját hivatott szimbolizálni, az csak annyit tesz, hogy igen, tényleg lesz egy ilyen ikonunk, ha megnyomom, akkor pedig valóban látom mindazt, amiről a telefonom rendszerszinten értesített, de egyrészt ezek elég hülyén vannak (illetve nincsenek) szinkronban, másrészt ezekről állatira nem értesít külön a Band.
    Nekem nincsenek ilyen gondjaim, minden esetben értesít. Ha hívs közben jön értesítés akkor a hívás befejezése után értesít.

    Ha elég kitartóak vagyunk, akkor előbb-utóbb egyébként talál jelet, de nekem ez első nekifutásra (szó szerint) 10 percembe került.
    Nagyon változó mennyi alatt talál jelet. Van amikor rögtön és van amikor pár perc is eltellik.

    Azt még mondjuk nagy duzzogva elfogadom, hogy a két kicsi akkumulátor hamar kipukkad, de hogy miért kell másfél óráig tölteni, azt nem teljesen értem.
    80%-ra pillanatok alatt felmegy, utána tényleg kell neki 1 óra amíg 100%-ra tölti. 3 napot kibír ha az alvást nem méred.

Új hozzászólás Aktív témák