Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz moonman #9 üzenetére

    Hagyd, ez ugyanaz a srac, aki a Pirate Bay-es topicban osztotta az iget. Vannak ilyenek.

    [ Szerkesztve ]

    while (!sleep) sheep++;

  • Penge_4

    veterán

    válasz moonman #9 üzenetére

    igen, szerintem is gusztustalan, ahogy erőltetik a Chrome-ot.

    Egyetértek. A különbség, hogy a Chrome opensource, szabványkövető, 100%-os Acid3, és hamarosan hivatalosan is elérhető lesz OSX-en és Linuxon is.

    oké, mostantól nem használhatsz Google keresőt.

    Most hogy jön ez ide? Még felsőoktatásban is inkább a Wikipédiát favorizálják (ami szintén nyílt és szabad), a Google csak egy eszköz, ahogy a Yahoo, Live Search és a többi, de ezen dolgok közbeiktatása nélkül is eléred. De böngésző nélkül nehezen bármit is.

    hálistennek egyelőre minimális mértékben. az Androiddal már ebbe a buliba is beszálltak.

    Az Android is open source.

    mostantól nem használhatsz Google keresőt, Google Chrome-ot, Gmailt, Google Analytics-ot, és egyáltalán semmilyen Google szolgáltatást.

    Ezt már azt hiszem kitárgyaltuk, hogy mi a különbség azon kívül, hogy a Google nem láncol magához, minden lehetőség (ingyen) adott, hogy átállj egy a konkurencia hasonló szolgáltatására.
    Ellenben az IE6 szabványkövetési problémáit még most is nyögi rengeteg weboldal és a végfelhasználó szívja a webfejlesztők után a legjobban.

    miért nem használsz ingyenes OS-t? ja, hogy nem olyan jók?

    Te is nagyon jól tudod, hogy a kettő nem ugyanaz.

    az elsőt talán az Adobe-tól kérdezd - Pont ez a baj. Hogy mossák kezeiket és ujjal mutogatnak arra, aki semmivel sem jobb náluk.

    kb. másfél éve nyílt a specifikáció.

    Igen és kb 1995 (vagy nem tudom pontosan az évet) óta a nemzeti tanterv része az informatika. (Hozzáteszem, szintén EU-s nyomás hatására).

    lehet, hogy még nem esett le, de minden cég pénzből él. tudom, szemét multik.

    Ne kezdjük megint. Nem akarok vitába folyni a jelenlegi profitorientált rendszer hibáival kapcsolatban. Mivel most az érdekek és a profit a fő húzóerő, így nekem meg az az érdekem, hogy gondtalanul böngészhessek a kedvenc böngészőmmel és minden oldal normálisan jelenjen meg. Az MS-nek meg az, hogy benne maradjon az IE a Windowsban. Érdekellentétek. Én meg kifejtettem a kommentekben (mivel ezért van itt ez a kis szövegdoboz), hogy nekem ez nem tetszik. Te meg vagy egyetértesz a véleményemmel, vagy nem, de tiszteletben tartod azt, ahogy én is a tiédet, hogy az IE-t használod és érzelmileg kötődsz a Microsofthoz, nem hülyézlek le.

    Nem tartom az EU-t vagy a Google-t kevésbé multinak, mint a Microsoftot. Egyszerűen csak az nekem szimpatikusabbak a MOSTANI döntéseik. Például a Windows Messenger és a WMP nélküli Windows-t én is baromságnak tartottam és az MS-nek adtam benne igazat.

Új hozzászólás Aktív témák