Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    Huha. Mondom elolvasom, mit kommenteltek a legújabb mutyihoz, de álmomban sem gondoltam volna, hogy ekkora Win-Linux háború folyik itt. :DDD
    De ha már:

    Én nem vagyok elfogult egyik rendszerrel kapcsolatban sem, de én is úgy látom, hogy a desktop linux éve olyan távoli jövő, mint a korrupciómentes magyar kormányé.
    Hétköznapi használatot nézve alap netezgetésre, meg ilyenekre teljesen alkalmas, de ha az ember bármi mást csinálni akar rajta (játszani, baromkodni egyet photoshop-ban, stb.), akkor meg is van lőve.
    Egyszerűen kegyetlen szarul áll szoftverek terén. Ami meg esetleg van is rá, azok zöme meg úgy néz ki, mintha windows 98 időkben készült volna.
    User szempontjából 1000x kényelmesebb egy Windows. Amíg ezen nem változtatnak (márpedig nem fognak), addig a linux ott is fog maradni, ahol jelenleg van.

    Asztaliról nálam azért repült, nem volt hajlandó normálisan feltenni az nVidia saját, hivatalos driver-ét, laptopról meg azért, mert hiába állítottam be, hogy fedél lecsukása esetén lépjen alvó módba, simán futott tovább.

    (#89) bambano:

    ""a legfontosabb, a desktop alkalmazások (és játékok) 9X%-a ne kizárólag Windows-ra készüljön.": amennyi ideje foglalkozik a kormány a nyílt szabványokkal, annyi idő alatt mindent át lehetett volna írni linuxra."

    Jajjj, ne már. Szerinted ott nem loptak volna minimum 10x ennyit? Szoftverfejlesztés címen annyit számláznak ki, amennyit akarnak. Így lett több száz milliós levelező kliensünk is, amit a kutya nem használ.
    Ha valóban az a része zavarna, hogy ellopták ezt a pénzt, és nem csak a linux lovagja szólna belőled, ezt meg sem említetted volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák