Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    válasz oO7 #62 üzenetére

    Jelenleg még így van, szóval filozofálni itt nem érdemes.

    (#60) evone: Azé baromi jó pofa vagy, hogy a pc-ről papolsz, és most hirtelen átugrasz a notikra... Notinál ugyanaz áll fenn, mint a hűdecsoda iPadnál, ellenben ez használható, és ha a notiban elszáll valami, azt korán teszi. Mert nekem is szállt már el a 3. hónapban. Ki is cserélték. Azóta is megy. Ez egyéni példa, teljesen felesleges volt leírnom, de a notik minimum életkora átlagban 5 év körül van (Értelmezni a mondatot! Nem feltétlen Neked szól.).

    Egyébként ha egy notiban mondjuk proci/ram/wifi/bármi hasonló modul bedöglik, azt még az ember tudja cserélni, míg az iPadnál nem, az iPadnál semmit. Ott gyakorlatilag minden esetben szervíz van.

    Sőt. Gondoljunk a kijelzőkre. Ha mondjuk egy notiban bepurcan, bereped, mittomén a kijelző, azt is átlag 20-ból megoldják, iPadnál az is csere...

    Ja, most figyelem meg, hogy te alaplapról beszélsz. No, akkor az mennyibe fájhat egy ilyen szerkezetbe? 100+ ezer? Miről beszélünk?

    (#65) Morden24: Na akkor ráreagálok ( ;] ). Nem véletlen írtam Lacikát. Ha pistikét írok, egészen máshova jutunk. De akkor a Lacikát tessék egy "ismerős szakember"-nek érteni, és nem jutunk ki a gépbarmoláshoz.

    Persze, a garanciális ügyintézés egészen más kategória. De ettől függetlenül a cuccot akkor is el kell vinniük, visszahozniuk. De én egy szóval nem írtam sarki boltot, ez egy picit ferdítés itt. Mert akkor azt mondom hogy iPhone... Akarom mondani i.P.o.n.
    Az azért már nem sarki bolt. Ha pedig alkatrész vásárlásról van szó, akkor sem több 1-2 napnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák