Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Penge_4 #63 üzenetére

    bennem mocorog egy gyanú, hogy Munka István pajtás nem a magyar egészségügyet tekinti elsődleges célcsoportjának... egyébként pedig ha bedöglik egy tablet, semmiből nem tart elővenni egy másikat. Megkockáztatom, hamarabb ki lehet cserélni az orvos kezében a tabletet egy tartalékra, minthogy kijöjjön a kocka supportos, szétszedje a pc drótozását, kitermelje a dobozokat a méretreszabott pultból, hozzon helyette egy másikat és bedrótozza. Úgyhogy ez a szerencsétlen erőlködés, hogy mi van, ha bedöglik a tapipad, nem életszerű.

    Ez a házi dzsunka jobban teljesít harmadáron, mint a márkás kijelentés legfeljebb annyit mutat, hogy ritkán vagy egyáltalán nem dolgozol márkás cuccal. A vicc meg az, hogy egy rendesen, nem közbeszerezve, nem magyarorszag.hu alá méretezett árlistáról megvásárolt márkás gép minimálisan vagy semennyivel sem drágább, mint egy hasonló kategóriás minőségi, de noname pc.

    #66: jééézus, egy napig tart egy tápcsere és te ezzel dicsekedsz? ha nekem a márkás szervereben bedöglik egy táp (most tekintsünk el attól, hogy a másik x darab táppal elgurul tovább a vas) és 4 órán belül nem áll ott haptákban a szervizes a cseredarabbal, akkora raplit rendezek, mint ide Nagykáta. És az sem érdekel, ha neki ehhez úgy kell végigjönni az m3-ason, mint akit a fél Nato légierő kerget. Vannak olyan feladatok, alkalmazások, amikor az ilyen kiszolgáláshoz tartozó díj nem oszt, nem szoroz. Kinek a papné, kinek a paplan.

    #73: persze, hogy változnia kell a pc-nek, 30 év alatt eljutottunk odáig, hogy nem a visicalc az egyetlen program, ami a pc-n fut. Én a tableteket szeretem(szeretném), ezen belül az apple-val csak az a baj, amit te erényként emlegetsz: hogy a világ legértékesebb info cége lett pár év alatt. Amiből következik, hogy enyhén túlárazottak a cuccai.

    #82: a világ 1997. augusztus 29-én már véget ért:)

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák