Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz moonman #26 üzenetére

    Azért gyors a tempó, mert ha valaki 2009 őszén rászánta magát, hogy kiadjon 50 000+ Ft-ot egy új OS-re, az 2010-ben nem feltétlenül akarja kikukázni és újat venni. Tudom, hogy az upgrade mindig olcsóbb, de sokan XP-ről váltottak, arról meg nem lehetett upgrade-elni. És ha csak 25 000 az upgrade, sokaknak akkor sem éri meg, mert "még csak most" vették az "újat".

    Az átlagembernek ahhoz is kell 1-2 év, hogy teljesen megszokjon és belakjon egy OS-t, erre dobhatja ki. Sokan vannak, akik nagy húzódozva még csak most kezdenek el szemezgetni a W7-tel, hogy felrakják. No, az ilyenek tuti ki fogják hagyni a W8-at, és minimum a W12-nek el kell jönnie, hogy hozzon az "előzőhöz" képest annyi változást, hogy megérje ismét kiadni rá, és újat tanulni.

    Tehát ha így szemléljük, akkor a W8 ismét akkora bukta lesz, mint a Vista, de más okokból. A Vista megelőzte a korát, a Win8-at meg egyszerűen hamar adták ki. Az nem mérvadó, hogy a Linuxból fél évente van új disztrib. Nem azt kell követni.

    Megmondom őszintén, számomra – e cikk alapján – semmiféle hasznos újítással nem jelentkezik, tehát ha az újdonsága ennyiben ki is merül, akkor én nem váltok rá. Meg gondolom vannak még így vele egy páran. Nem izgat a webkamerás arcfelismerő bejelentkezés, mert

    • az én gépemet csak én használom;
    • ha az érzékenységet magasra állítod, már egy napos borostával sem eged be;
    • ha meg alacsonyra, akkor egy rosszabb minőségű fotóval is.

    Ezt olyan mondja, akinek évekkel ezelőtt volt beépített kamerát és arcfelismerős notebookja és ez a tapasztalata.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • BonFire

    veterán

    válasz Lacika112 #124 üzenetére

    Lacika112=Sandroid Multireg miatt nincs itt ban?

    Ez az "élőlény" az SG-n vajon kiki, gettoharcos, Matula Lukaski, hottold és még vagy ezer más nicken, mostanában a PCfórumon flashdesigner és SkullJoe néven fut.

    Tulajdonságai: Imádja feltétel nélkül az XP-t, miközben zsigerből gyűlöli a Vista Win7 vonalat. Emellett imádja a Linuxot. Saját elmondása szerint egy 900 MHz-es gépen 64 MB memóriával 3Dmax-szal Shreket megszégyenítő egész estés animációs filmeket renderel unalmában, kizárólag Linux alatt futtatott Wine-ban. Emellett programozó és mindentudó csoda pc-guru, aki a szervizben "legyalulja" a hibás gépekről a Win7-et és XP-t telepít rájuk, a vásárló konkrét szándéka (és a géppel együtt vásárolt OS licenc) ellenére is. Mert ő ilyen fasza gyerek. Ez szerinte minden problémát megold.

    Meggyőződése, hogy a zsidók trójai megfigyelőrendszert integráltak a Vistába/Win7-be, amin keresztül őt próbálják megfigyelni, de ő bőszen védekezik a 64 bites titkosítású TOR segítségével, valamint a "rendesen kiherélt kalóz XP-jével". :DD

    Nagyon szeretni szerteszét formázni a szövegeit, a félkövér és kurzív kiemeléseket; a H1-es betűmérettől sem riad vissza, amennyiben a fórummotor ezt lehetővé teszi, valamint nagyon szeret sormintát rakni a falba fejelő szmájlikból, főleg, ha már minden érve elfogyott.

    Kivétel nélkül minden Windows topicban megjelenik, és többé-kevésbé ugyanazt a pár mondatot hajtogatja.

    @Lacika112/Sandroid: nem kell többet egy szót sem szólnod, minden fontosabb mondanivalódat összefoglaltam, azt hiszem.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák