Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    válasz nyisziati #526 üzenetére

    Az iGo-nak van ingyenes verziója is (Szülinapp10), bár a kiadás óta nem frissítik (ezt egyébként tudatták a letöltőkkel) és érdekes módon a nem frissült 2016-os térképein több utcát találok, mint a most megnyitott google térképen. Ugyanaz a vidéki városrészlet [gugli] és [iGo] De biztosan találni ellenpéldát is. Ahogy észrevettem a gugli térkép aktualitásban a nagyvárosokra koncentrál, a vidék le van sajnálva.
    Egyébként ha annyira szükségem lenne navigációra, akkor megvenném a fizetős verziót. Nekem egy app kifizetése nekem nem okoz lelki és anyagi tragédiát, a telefonomon rendszeresen használt appokat mind megvettem már (Office, Calendarwidet, Notes, File commander, Poweramp, Quickpic, Snapcam, Camera FV-5,....), de nemcsak appokért vagyok hajlandó fizetni, hanem rendszeresen használt szolgáltatásokért is , lásd mobilaréna.

    (#522) Donki Hóte
    Arról még nem hallottam, hogy a felsorolt szoftverek nem indulnak el hongmengen. Bizony ezek nélkül is van élet itt Európa közepén. Én pl. egyiket sem használom, mégis tudom tartani a kapcsolatot az ismerősökkel, tudok kommunikálni velük, chat, email, és el sem tévedek, ha ismeretlen helyre megyek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák