Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz Karma #28 üzenetére

    Mert szerintem a tabletek ennek a jegyében jöttek létre ,hogy ne kelljen könyv ,füzet. Mindent elvégzünk rajtuk. Majd megóvjuk a fákat és a népek ezt fogják szeretni. Ha vennék egy jó tabletet én tényleg azt használnám minden olyanra ,ami eddig papír alapú volt többek közt. Nincsenek végeláthatatlan irat hegyek. Tengernyi jegyzet. Kész ott van minden egy kis dobozban és valahol egy tábla gép ezt jelenti. Jelenleg kapacitívval ezek az írást nagyon nagyon korlátozottan látják el.(Mutattál rá megoldást ,de akkor miért nem ezeket használják? Miért nincs ilyen szintű lehetőségem?) Viszont a rezisztív alkalmasabb rá. Amikor meg megjelenik egy ilyen készülék és nem kapacitívat raknak be ,mindenki bukást és stb... jósol... Holott véleményem szerint ez inkább alkalmasabb a nagyobb kijelző miatt ezekre. Talán lehet ,hogy nem is jó irányba keresgélek és nekem egy E-linkes cerkás ebook olvasó jobban megfelelne.

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák