Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz eddie17 #16 üzenetére

    Bár nagyon off, de azért elmesélem:
    Egyszer egyik lakótársam egy akváriumot hozott haza, még örültem is, leszenek halaink, de kiderült, h egy ronda madárpók részére szerezte be.... :((

    Aznap inkább egyik barátnőmnél aludtam, és felhívtam a főbérlőt, h akkor ezt meg kéne beszélni...

    1. én előbb költöztem oda, picike jogom talán van arra nézve, h ha a pókhoz ragaszkodik a h×lyéje, akkor ne nekem kelljen elköltöznöm. :O
    2. volt a lakásban net előfizetés, amit routerrel osztottunk több felé, a net az én nevemen volt, de ha úgy dönt a többség, szívesen elköltözök, viszont az tuti, h viszem a netet magammal.. :K
    3. UPC is volt előfizetve, szintén az én nevemen.. ;)
    4. A nappaliban levő 82-es tv + házimozi is az enyém, h utánam min néznek filmeket, már az ő bajuk lesz. ;]
    5. kocsim is csak nekem volt, ezentúl mindneki gyalog jár majd a belvárosba, Tescoba.. :P

    És ennek ellenére nagy veszekedés lett, és én voltam a sz×mét, mert szerinte ezekkel megzsaroltam a csapatot, és ezért álltak mellém, és a pók így visszakerült eredeti gazdájához. (6-an laktunk ott, velem együtt 5-en szavaztunk a pók ellen).

    És mindez úgy jön ide, h az eredeti gazdája is szokott hozzánk átjönni, és mesélte, h neki bizony volt olyan, h játék közben a monitoron (CRT) elkezdett lefelé mászni, majd az üvegen megcsúszva leesett az asztalra... Mert nem zárta vissza a tetejét a retesszel, a pókica meg felnyitotta a kartonlapot (valami faágon felmászott a tetőhöz), és kimászott az asztalra... hát én ebből nem kérek. :((( (Asszem szívrohamot is kapnék.)

    Nekem is van egy édes kiscicám. Ennek van értelme, ez vár mikor hazajövök, bújik hozzám, dorombol. Most is itt alszik a monitor előtt az asztalon. Néha átmászik a billentyűzeten a vállamra, elterül a nyakamon, vagy elnyúlik az ölemben; ez egy angyali macska, a barátnőim is imádják.
    De egy pókban mi a jó? Az, h veszélyes? Tudjuk, h sokan félnek/irtóznak tőle, és ezért menő?

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák