Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zbory

    tag

    válasz anulu #56 üzenetére

    nem írtad, hogy mi a problémád vele így csak tippelmi tudok.

    szerintem az online backup az automatizált szinkronizálásoknak köszönhetően meglehetősen kényelmes. a nagyobb szolgáltatóknál elég nagy az adatbiztonság, és valószínűleg nem fognak csak úgy egyik napról a másikra megszűnni. ráadásul ha online vagy, bárhonnan elérheted őket. és nem kell pénzt kiadni lemezekre, vinyókra sem (persze a megfelelő méretű tárhely sem feltétlen ingyenes)

    nem látom be, hogy olyasmit mint családi vagy party fotó miért ne lehetne egy online tárhelyen tartani még ha nincs is garantálva, hogy ahoz csak te férsz hozzá, és pl a szolgáltató nem. vagy a Calibre Library-met, vagy ami mostanában kezd bejönni a zenegyűjteményt. vagy mittudomén, a naplómat is simán feltöltöm. mi történhet? jól elolvassák és megtudják mit érzek a szomszéd lány iránt? ezek mind olyan dolgok amik elég kellemetlen ha elvesznek, de kb semmilyen visszaélésre nem lehet őket használni (rakéta indító kódokat soha nem írok a naplómba)

    ami annyira kritukus információ azt meg titkosítva is feltöltheted, vagy valami Freenet szerű megoldásra. vagy titkosítva egy Freenet szerű megoldásra :)

    nem azt akarom mondani, hogy az online backup a megváltás, de elég sok előnye van és egy átlag felhasználó igényeit simán kielégíti

    és csak mert tudom, hogy mindenkit felcsigázott: a szomszéd csajjal nincs semmi. szerintem amúgyis leszbikus :DDD

    If all the economists were laid end to end, they would not reach a conclusion. George Bernard Shaw

Új hozzászólás Aktív témák