Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Olvasgatok, csak olvasgatok, és csóválom a fejem.

    Büszke melegség, avagy meleg büszkeség. Ezzel a mottóval rendezték meg ezt a mocskos felvonulást. Igen, mocskos. Valahol azt olvastam, hogy csak karikírozása volt a melegségnek a gusztustalan öltözék, amelyet képesek voltak a divatmelegek a valódi melegek lejáratására felvenni.

    Büszke? Ugyan ki, és mire?
    Valaki mondja már el nekem, hogy mit tett, avagy tesz egy meleg, amire büszke lehet.
    No persze ha guga javaslatára sárga mellényben gyüjtenék a parlagfüvet, vagy tisztogatnák a közterületeket, arra már lehetne büszkének lenni. Közben ott viríthatnák a táblákon az egyenlőséget, elfogadást KÉRŐ, és nem követelő feliratok.
    Nagyon nem érdekel egy meleg anusának körmérete, nekem ne büszkélkedjen vele.

    Utyulu-putyulu, látod, öcsikém, meg Te aranyos kislány, én vagyok ám a meleg bácsi, úgy bizony. Azért vonulgatunk ám itten, hogy anyukád, és apukád láthassa, milyen büszkék vagyunk, hogy tűsarkú cipőbe bújtattuk repedt sarkunkat, és igyekszünk nőiesen vonaglani édi-cuki kis ruhácskánkban. Látjátok, hogy ott azon a bőr tányérsapkás bácsin milyen jól mutat a bőrtanga? Majd anyukátok, meg apukátok mindent elmagyaráz, most gyorsan botladoznom kell a tűsarkúban, mert még lemaradok, és azok az ocsmány heterok még megdobálnak tojással. Ohh, jó kis tojglik... Ja, és pár év múlva remélem talákozunk...

    Ahogy már mások is mondták, az egész melegesdi sértette a jó izlést, és a közerkölcsöt. Mindezt a mocskot ráadásul gyerekek is láthatták.
    Most ugye jön az, hogy nem kell ám olyankor kivinni, vagy kiengedni a gyereket az utcára. Talán még kérjenek időpontot a lakók, és tartsák is be? Ők otthon vannak azon az úton.

    És ha már itt tartok, akkor miért volt fontos frekventált útvonalon büszkélkedni?
    Ott a sziget, csókolom, kedvükre piknikezhettek volna.
    Ja, hogy az nem provokatív?

    Tudom, én provokatív vagyok...

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák