Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz #06658560 #144 üzenetére

    A baj csak ott kezdődik, hogy lakhelyed közel sincs a felvonulás színhelyéhez. Most mondd, milyen alapon akarod ránk erőszakolni ezt a rózsaszín brutalitást?

    Hány meleget kényszerítettünk arra, hogy nézzen végig hetero szexuális aktust, avagy csillogtattuk előttük nemi potenciálunkat?

    Gratulációdat köszönöm. Sajnos meg kell keserítenem a szád ízét. Egyik sem meleg, és bár elfogadják a másságot, (ahogy én is,) mégis útálják (velem együtt) ezt a fenék rázós figyelem felkeltést.

    Megismétlem.
    Egy igazi meleg nem provokatív. Éli sajátos életét, és nem hivalkodik vele.
    Két kezemen sem tudom megszámolni, hány meleggel van, volt ilyen-olyan (nem szexuális) kapcsolatom. Ha most neveket mondanék, eltátanád a szád, pláne, ha még a titulusukat is közölném. Persze csak pár ember prominens személyiség, a többség szürke eminenciás.

    Egyszerű példa.
    Egyik dolgozómban bratyiztam egy meleggel. Marhára nem érdekelt az, hogy meleg, őt pedig az nem érdekelte, hogy én hetero vagyok. Értsd komolyan, amit most mondok: megtiszteltük egymást azzal, hogy elfogadtuk nemiségét. Részéről is megtisztelésnek vettem a dolgot, erre céloztam.
    Jól elvoltunk, dumcsiztunk nagyokat. Egyszer ültünk a büfében, és a nagy tracsi közepette combomon éreztem a haver kezét. Bizonyára nem kísérletezett, de kénytelen voltam a következőket mondani neki.
    Figyu, lököttkém, én jól elvagyok Veled, tudod jól. De jelét se add, hogy provokálsz, különben el kell feledjelek, és Te is elfelejthetsz engem.
    Hatott. Soha többé nem volt gond, haverok maradtunk.
    Ő igazi meleg, és eszébe sem jut felvonulni.

    Írja fel már valaki a felvonulás tervezett útvonalára azt, amit mondtam!
    Figyu, lököttkém, én jól elvagyok Veled, tudod jól. De jelét se add, hogy provokálsz, különben el kell feledjelek, és Te is elfelejthetsz engem.

    A melegeket is hetero anyák szülték. A népességet a heterok tartják szinten, netán szaporítják. Tiszteljük Isten, és a természet törvényeit!

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák