Új hozzászólás Aktív témák

  • Pakliman

    tag

    válasz nobela #466 üzenetére

    A launcher visszaállása újraindítás után még elviselhető (Valójában az általad választott launcher-rel indul el, ha bemész a Beállítások->Alkalmazásokba, akkor ott is az lesz, amit Te kijelöltél, viszont nálam előfordult már, hogy néhány perc múlva ez magától megváltozott. A Home gomb lenyomására pedig mindenképpen a gyári launcher fog elindulni :W )
    A bosszantóbb, hogy néha a különböző hangokat "lecsonkítja", kb. fél másodpercet játszik le belőle. Természetesen az ébresztő esetében is :C
    Az ébresztő nekem még soha nem volt teljes képernyős, csak fent egy csík, kb 1 centis.
    A wifit rendszeresen kikapcsolja (vagy nem, nem tudom, de a jel csak pár másodperccel a képernyő feloldása után jelenik meg ismét). A Redmi Note 4-emen folyamatosan volt wifi térerő ott, ahol ez már nem is látja :W
    Viber üzenetek csak akkor jönnek meg (rendszerint), miután szóltak, hogy küldtek üzenetet és megnyitom az appot.
    Természetesen mindennek minden általam fellelt helyen megadtam minden jogot, minden korlátot letiltottam stb.
    Korábban írtam itt [más problémáról] is.

    Az aksi viszonylag jó, átlag 2 naponta töltöm (teljes fényerő, wifi, BT, mobilnet, GPS, folyamatosan bekapcsolva).

    Én már szabadulnék tőle, csak amennyiért el tudnám adni, az feleannyi sem lenne, mint amit én fizettem érte :(((

Új hozzászólás Aktív témák