Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz apatyas #15 üzenetére

    Mint hardverfejlesztéssel foglakozó cég, mi ezt éljük jelenleg is... Mire eljut a vevőnek fejlesztett termék az elképzeléstől az első kacsolási rajzig, addig az alkatrészek harmada eltűnik a disztribútoroktól és ott virít, hogy 2022 májusában lesz legközelebb. Mindeközben a vevő felé meg határidős vállalás van...

    Amúgy a cikk szakmailag kicsit pongyola. Inudktor helyett inkább tekercset írnék, az 5G-t meg villanyautókat pedig felesleges kiemelni ennél a problémánál, egyformán érint mindent, beleértve a nem elektromos autókat is, mivel ma már azok is mindenütt elektronikát tartalmaznak, azok meg tekercset, kondenzátort, ellenállást...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz yerico #23 üzenetére

    Kénytelenek vagyunk így dolgozni... Egy termék fejlesztési ideje simán kitesz hónapokat, akár egy évet is nálunk.
    Az nem fér bele, hogy közben átmegyünk pl. NXP mikrovezérlőről ST mikrovezérlőre, mert lenne miatta plusz fél év a fejlesztés, miközben az is eltűnt a raktárakból... Nem tudunk mit kezdeni ezzel a helyzettel, igyekszünk nagy raktári készleten lévő alkatrészekkel tervezni és reménykedünk benne, hogy 1 év múlva is lesz belőlük raktáron.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák