Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz maser #19 üzenetére

    Tök jó, hogy megpróbálod egy egész nemzetre ráhúzni ezt a mentalitást.

    Pont hogy nem!

    hogy a magyarnak kuss a neve.

    Tehát ha jól értem, akkor Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Magyarország, Románia kompletten magyar, vagy nem nagyon értem, most mire írtad ezt? Mert én nem írtam ilyet, de nem is gondoltam ilyet.

    Ha jobban megnézed, akkor itt ebben a fórumban is, van egy pár kernelfejlesztő, vagy nagyon közel van a tűzhöz, akik teljesen jó leírták mi a helyzet, ja és véletlenül magyarok.
    Így nem értem, hogy miről írsz.

    A fejlesztők felelősség vállalását (hogy példát mutassak: én itt csak az érintett PR-ek committerjeire/reviewerjeire gondolok) meg a szakmaiságát pedig pont ezután a cikk után nem firtatnám tovább.

    Szerintem ez meg nem így van. Igen is szakmai.

    Ha jobban megnézem, akkor eddig a Linux mint operációs rendszer a legsikeresebb, így hár bármennyire is szeretném megcáfolni amit írsz nincs szükség rá. Az élet már megcáfolta.

    Én szeretem a Linux-ot ahol tudok azt használok, és hát működik. Szeretem azt a kultúrát, amit képvisel, szeretem a LUG kultúrát, legyen bárhol a világon, mert értelmet ad annak a világnak amit a 70-es években a UNIX nagyjai képviseltek. Ez van. Nincs mit ezen szépíteni.
    Sajnos jellemzően ez USA, Kanada, és Nyugat-Európa államaiban van. Szóval ez sokkal jobb szerintem mert nem csak kereskedelmet ad, hanem közösséget is. Ami sok esetben szociális közösséget is jelent, FONTOS!

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák