Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz Sinesol #9 üzenetére

    Egyrészt erősen kétlem, hogy lenne AMD-s géped, mert ha lenne ne beszélnél hülyeségeket. Ha mégis van, és mégis fennállnak az általad jelzett problémák, akkor inkább a felhasználóban keresném a hibát.
    Már csak azért is, mert jónéhányan elmondtuk, hogy nem csak AMD, hanem Intel és nV konfigokon is tapasztalhatók ugyanolyan vagy kísértetiesen hasonló hibák, mint AMD-ken (nem csak a cikk szerinti, hanem úgy általában mindenféle). De ez ne zavarjon.

    #1 "Bezzeg pár napja a fanboyok még bőszen állítoták, hogy nincs is ilyen hiba/biztos windows miatt lehet/monnyon le aki mást mond."

    Ha ugyanazokat a topikokat olvastuk, akkor ott ilyesmi nem hangzott el. Ezeken nem csak én, de senki nem mondta, hogy nem lehet hardveres vagy driveres hiba. Személy szerint az a véleményem, hogy a Win10 legalább 50x gyakoribb hibafaktort jelent, mint bármelyik driver vagy akár hardver. Épp ezért kétlem, hogy a jelenlegi hibajavítás teljesen eliminálná a problémát. Ami azért gáz, mert a Win7 valójában nem csak hogy nem volt rossz, hanem egész jó OS volt a maga módján.
    De téged ne érdekeljenek a tények, eddig sem zavartak. :U

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák