Keresés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Nekem olyan érzésem van, hogy a tökéletes manipulációt alkalmazók inkább az oldal dolgozóinak lelki békéjére voltak (és lennének) hatással mint magára az oldalra és annak rendszeres látogatóira. Először én sem értettem mi van, de utána láttam itt 1-2 "fórumtársat". Számomra eléggé világos hogy a cél is ez volt, az itteni dolgozó(k) kizsigerelése. Így érthető meg nem is a döntés, minden nézőpont kérdése, szerintem én is így döntöttem volna, mert nem ér meg egy ilyen dolog annyit hogy a magánéletemre bármi hatással legyen, márpedig hatással van a legtöbb embernél aki azért csinálja amit mert az energiája megtérül, ez esetben ráadásul inkább érzelmileg és pont ugyanazon a síkon bontogatták le a motivációt az adott egyének.

    A jogrendszerről kialakult általános kép is sokban hozzátehet ehhez, a politika és a jog egyre szorosabb kapcsolata ártalmas az egyébként társadalmi érdekeket szolgáló rendszerre nézve. Kartellre is van kérdéses jogi példa. Ezek szépen lassan begyűrűznek akár ilyen helyzetekbe is és elképzelhetőnek tartom hogy valaki tényleg megijed.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák