Keresés

Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    Pffffff.....
    Pedig épp most akartam volna beáraztatni vmit :D

    Egyébként én nem is hallottam erről a lejárató kampányról az árazós topicok ellen. Privátban (hogy ne csináljunk reklámot nekik) vki tudna 1-2 linket mutatni ahol ez folyt/folyik?

    Amúgy erről mindig az jut eszembe, amit egyszer vki mondott az internet/szociális média kapcsán: "ne gondolják h attól h van internet, meg vannak szociális hálók, attól hirtelen nagyobb tudás lett a világban. csak annyi történt hogy ugyanannyi tudás egy sokkal szélesebb körben lett szétosztva, ezért jóval vékonyabb rétegben fog.... " :D

    [ Szerkesztve ]

  • #02683648

    törölt tag

    Erről jut eszembe még:

    Van a jegkorongblog.hu nevű oldal. Ott egy ideje úgy lehetett csak kommentelni, h nick mellett a polgári nevet is vállalni kellett + olyan reg volt mint egyes aukciós oldalakon (100 Ftot kellett nekik utalni, amit visszautaltak, az átutalás közleményében volt egy reg kód) vagy személyesen az oldalgazdáknál kellett igazolni magadat valahogy. Mivel ez egy szűk körű oldal volt, ezt még meg lehetett valósítani ha nem is könnyen.

    Na mármost, ebben a hónapban megszüntették a kommentelési lehetőséget, mivel még így sem (!!) tudták kibírni egyesek anyázás, mocskolódás, parttalan fikázás nélkül.

    Ha így sem lehet az iq fightereket kiszűrni, akkor igazából hogyan??

    Más: én nem akarom védeni sto1911 bunkóságát, de ha jól láttam nem ő az egyetlen aki ilyen vádakat emlegetett, és ha jól értem nem ő volt az eredeti forrása ezeknek a vádaknak ő csak célozgatott ilyenekre a PH! lapcsaládot fikázó, itt is belinkelt kommentjeiben. Meg itt emlegettek olyanokat is akik "jógi" útra akarták terelni, ill. privátban további retorziókat helyeztek kilátásba (fenyegetőzés). Szóval ahogy én látom, sto1911 célozgatásai csak a jéghegy csúcsát jelentik, nem e miatt szűntek meg az árazós topicok.

  • #02683648

    törölt tag

    válasz bitpork #220 üzenetére

    Semennyire. Csak azt írtam h az igazi elkövetők mégcsak ide se jöttek h védjék a védhetetlent.
    Ill h az egész jelenség túlmegy 1 valakin (korábban úgy írtak h "ha sto a kérdés mért nem bannoljátok" erre reagáltam tulajdon képpen)

    Eastman: az oldal elsődlegesen a szurkolók által volt látogatva, az átlag sportoldalakhoz (pl nso) képest sokkal magasabb volt a színvonal a záráskor is (pl. zsidózás, cigányozás, komcsizás, nácizás, politizálás sosem volt)
    Az én ingerküszöbömet nem verte ki az ami ott ment egyes meccsek cikkei alatti kommentekben, egy itteni IT Café politocikkhez kapcsolódó anyázás messze túlmegy rajta sokszor.

  • #02683648

    törölt tag

    válasz #33253120 #257 üzenetére

    Jó hát ha ez így van akkor ezek szerint akkor az eredeti elképzelésem volt igaz (amit korábban írtam), h ő csak egy kis pont volt az egészben, és tök másoktól indult ki a kartellezési pletyka.

    Amúgy én is sajnálom az árazás megszűntét, épp most vettem volna igénybe :( :)

    [ Szerkesztve ]

  • #02683648

    törölt tag

    válasz #27813376 #338 üzenetére

    Én támogatom h legalább név nélkül legyen róla vmi információ tényleg.
    Az mondjuk engem meglepett h az ármesterek is kb annyira értesültek a dologról mint én vagy bármelyik másik sima user.

  • #02683648

    törölt tag

    Nem világos nekem h a "netes képek mese árak" hirdetések szűrése miért baj.
    Nyilván van ezek között 1-2 vaklárma/false pozitív, de alapvetően az a legegyszerűbb, ha a csalást még a létrejötte előtt előzzük meg, kevesebb macera az oldalnak (nem kell a rendőrségi adat kiadásokkal foglalkozni, plusz nem visítanak a userek mint a pengős malac h "szemét hardverapró nem tesznek semmit"), értelemszerűen kevesebb macera a vevőknek is (nem verik át őket)

    Egy HA moderátor valószínűleg lát elég hirdetést ahhoz h tudja h melyek azok amik csalásgyanúsak, épp úgy ahogy egy reptéren dolgozó rendőr/határőr is rendelkezik tapasztalattal arról, h kit lenne érdemes kicsit közelebbről megnézni, h van e nála/rajta/benne némi fehér cukorpor :DDD

    Ezt a szólásszabadság dolgot meg nem kéne tovább ragozni, az USA-ban ahol totemoszlopra emelik a zelső alkotmánykiegészítést meg röhejes dolgokért perelnek h vkinek a szólásszabadsága sérült, nos még ott sem sikerült jogi úton bebizonyítania senkinek, h a fórumtulajdonosnak a saját fórumán nincs joga moderálni.

  • #02683648

    törölt tag

    válasz Chamea2 #545 üzenetére

    Tehát hadd csaljon nyugodtan, azért hogy legyen ellene bizonyíték? Érdekes érvelés.

    A két dolognak (csalásgyanús hirdetéseket miért törlik és a feladóikat miért bannolják, valamint az adminok miért akarták zárni néhány idióta nyomásának engedve az árazásos topicokat) kevés v semmi kapcsolata nincs egymással, az árazásos topicok zárását én se tartottam helyesnek.

  • #02683648

    törölt tag

    válasz nortol #590 üzenetére

    "De ettől függetlenül, ha valaki a beárazós topiktól eltérő árat ad meg a prohardver oldalain, akkor az az ördög..."

    Az elmúlt 1 évben eladtam pár feleslegessé vált cuccot itt a HA-n de halvány lila gőzöm nem volt róla hogy a beárazás topicban mi lett volna az ár mivel nem is írtam be oda őket. (És simán elmentek, mondjuk nem is nagyobb értékű dolgok voltak az is igaz)

    Ennek ellenére nem tudok róla h ördögnek lennék titulálva bárhol is...

Aktív témák