Keresés

Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz Kalandor #17 üzenetére

    Hosszú távon is? Arra gondolok, hogy rövid távon megzuhanna a népszerűség, de ahogy "gyógyul a kimetszett fekély" utána a szervezet, visszaállna régi szép fényébe.
    Vagy az internet nem felejt alapon nem mertétek ezt bevállalni?

    Illetve C opció: dafkéból már csak azért is kibanolnám ezeket az egyéneket :D Csúnyán fogalmazva így mind a két fél "jól járt" :S

    (#20) BigBlackDog: A lakásomat ugyan nem tenném fel, de komoly mennyiségű sörben fogadnék, hogy az ilyenek nem feltétlen rendelkeznek olyan gerinccel, ami az általad említett hozzászólást lehetővé tenné.
    Vagy ha igen, akkor az olyan szintű elvakul hülyeség lenne, hogy nem győznél ámulatból ámulatba esni.

    [ Szerkesztve ]

  • Mooka-Miki

    senior tag

    válasz Kalandor #17 üzenetére

    Van amiért érdemes harcolni, de ez a ti bizniszetek és ti tudjátok, hogy jártok a legjobban.

  • bela5

    aktív tag

    válasz Kalandor #17 üzenetére

    Sziasztok,

    Sajnos a probléma már sok évvel ezelőtt is megvolt, amikor aktívan csináltam a notebook beárazásokat. emlékeim szerint az elsők között kaptam "Ármester" rangot. -> Köszönet Kalandornak!
    Akkoriban még nem maffia rendszert sejtettek a dolog mögött,hanem hitetlenkedve fogadtak egy-egy árat. Sokan gondolták úgy, hogy relikviákat vásároltak. Vagyis megvásároltak egy felső kategóriás laptopot, aminek az árára évekkel később inkább rátettek volna. Természetesen a csoportban nagyon sokat éreztek csalódottságot, de a konfliktusokat igyekeztem mindig tényadatokkal rendezni. A csoport egy szolgáltatás volt, amivel vagy élt az ember vagy nem. Én csak egy iránymutatást adtam, de a döntés mindig a tulajdonos kezében volt.
    Anyagi előnyre nem tettem szert belőle soha, pedig volt, hogy órákon át csináltam a beárazásokat. Ha anyagi előnyöm nem is származott belőle, de olyan barátokra találtam a fórumról, akikkel a mai napig baráti kapcsolatot ápolok. Ez pedig megfizethetetlen.
    Ezúton köszönöm, hogy aktív részese lehettem ennek a történetnek. Köszönöm az elismerést és egyedi rangot.
    Ez a korszak véget ért, tovább kell lépnünk.

    [ Szerkesztve ]

  • bambano

    titán

    válasz Kalandor #17 üzenetére

    mert az nem lesz olaj a tűzre, hogy bezárjátok a szolgáltatást...
    most minden ilyen troll úgy fogja érezni, hogy igaza van.

    (#39) localhost: a tiszteletbeli ranggal az a baj, hogy abból tudni fogja a régi maffiatroll, hogy ő volt az. és ha ez a tiszteletbeli rangos valahol egyszer is mond egy árat, megint ráugranak.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Aktív témák