Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    senior tag

    válasz #54625216 #664 üzenetére

    Annyit hozzatennek a funkciok "hianyolasa" mellett, hogy nagyon sokszor hibazik az Apple.

    SOHA eszembe nem jutott megvenni azonnal megjeleneskor gepet. Azt meghagyom azoknak akik letesztelik dragan, hogy semmilyen gyengesege nem lett-e a az adott szerianak.
    Pontosan emiatt nem csereltem az elmult evekben, ameddig a butterfly mechanikas billentyuzettel szereltek oket, mert nem is kellett olyan nagyon sokat varni, hogy kibukjon hogy ugy szar ahogy van.
    Mivel munkara hasznalom, nekem nem buli X havonta hogy par napra kiessen amig szervizelik, hiaba ingyenes(bar az elejen nem volt az, ameddig nem ismertek be).
    Hogy emiatt 2-3-4 honappal kesobb tudom csak lecserelni/megvenni a gepet?
    Ez van, de legalabb nem esz az ideg, hogy mire adtam ki nem keves penzt.
    Pontosan ugyanezt teszem mas termekekkel is(nem csak IT es nem csak Apple), eddig nem nagyon ert meglepetes.

    Ez szerintem nem az a kategoria, mint ha kijott volna egy uj izesitesu Chio Chips es az eddigiek is finomak voltak. :N
    De lehet csak en vagyok nagyon biztonsagi jatekos.

  • makkmarce

    őstag

    válasz #54625216 #664 üzenetére

    sajnos átkapcsoltál write onlyba..
    nincs másik gép, tehát mindenképp megkell venned, ezt az 5 pontos őrületet hagyd meg azoknál, ahol VAN választási lehetőség, az applénál nincs.
    vagy megveszed, vagy nem veszed, és ha az előző gép/telefon kikerül a fejlesztésre jogosultak közül, akkor veszel újat, ennyire egyszerű
    Külön felhívnám a figyelmedet arra, hogy NINCS válatsztás, tehát ez nem flex, hogy 150 gyártó közül választhatsz.
    A jaguáros példád akkor lenne igaz, ha előtte minden évben balkormányos lett volna, de azon a héten kiadták volna a jobbost. (ugyanis az angol kocsik jobbosak, itthon van bal, de sebaj), látod ez se sikerűlt, és a többi magyarázatod is ezer sebből vérzik.
    Pontosan tudja mi a specifikáció, hisz 2-3 évnte megveszi, csak közben az új modellnél a felnit ráhegesztették a felnit a féltengelyre, amit a 20. almenüben eltüntettek.
    Arról ne is beszéljünk, hogy vígan használta a gépet fél évig, mielőtt szüksége lett volna a bővítésre.
    Képzeld, vannak elvárások termékekkel kapcsolatban, a csavarhúzó csavarozzon, a véső véssen, az 1.5m-s "pro" gép meg üsse meg a 0.25m-s gép szintjét. Ehelyett kapsz egy kicsit erősebb EEE PC-t.
    "Ez konkrétan nem igaz, hiába mantrázod." ebből feltételezem, te az elmúlt 5-8 évben ezt a rendszert nem használtad.

    okoskodom, tehát vagyok

Új hozzászólás Aktív témák