Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tentalus #33 üzenetére

    Ja, hogy hasonlít. Ahha. Mint nagymuter meg a villamos. Neki is van berakva 1-2 fém alkatrész, ha még párat kicserélünk, akkor szinte mehet is kötöttpályára.

    Miért kellene közömnek lenni az újságíráshoz? Előírás ez itt Prohardveren?

    Nem tudom, te rangosorolsz itt ezerrel és mondasz emberek feje fölött ítéletet és mondod mit és hogyan kell, ebből gondoltam, hogy a magas paciról dumához dukál a lovacska is.

    Ahelyett,hogy személyeskedsz

    Mármint én? :DDD Olvastad amit írtál? :))

    nézz szét ezen az Internet-nek nevezett dolgon és keress első kézből származó, magámszemélyek által feltöltött videókot 'driftelő' Swithc Lite-okról. Nem sokat fogsz találni,ellenben 100x annyi vélemény videót. Nyilván ezeknek a véleményvezéreknek hozzáférésük van olyan titkos helyekhez, ahol hemzsegnek a pórul járt felhasználók által feltöltött videók,nemnek sajnos nem.

    Kell hozzáférés bármihez ahhoz, hogy valaki elmondja egy ekkora blamáról a véleményét? Nem hiszem. 2 alkatrész azonos, előzőt bőszen javítják, ebben ugyanaz van, kiadták kussolással. Ez az az eset, amikor ha maga a cégvezér keresné fel az érintett kardoskodókat és mondaná el, hogy "srácok, ez a cucc nem jó", ők simán elküldenék őt is a fenébe.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák