Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz UnSkilleD #105 üzenetére

    Nem kétlem, hogy van mert be lett jelentve és egyszerűen kell legyen a Win server 2019 miatt is, csak ahol se találom. :) (Hiába magozok én ott se látok semmi ilyet.) Mondom leginkább az MS-re vagyok kiakadva, hogy nem kommunikálják rendesen.
    VLSC-n nincs(ha csak kivételesen előlem nem rejtegetik ;] ) és minden 1809-as build le lett irtva még 5.-én. Ha fenn volt akkor valamikor pont éjjel pár órára amikor nem néztem.

    -----------------------------------

    Miért kényszeríti az MS a frissítést?
    Hát a lényeg anno az lett volna, hogy ne történjen meg az, ami megtörtént XP és most meg fog Win 7 esetében, azaz hogy a gépek egyszerűen egy régi nem támogatott verzión ragadnak és egyre jobban sérülékennyé válnak. Illetve hogy ne kelljen 13+(!!!)évig támogatni egy teljesen elavult OS-t, és így ne hemzsegjen a neten hosszú évekig rengeteg sérülékeny OS.
    Na most Windows 10-zel sikeresen csöbörből vödörbe került az MS, miért?
    A vállalatok egyszerűen nincsenek felkészülve a egy 6havi ciklusra, ami számukra brutális tempó, ezért 1-1 verzió támogatása egyre jobban ki lett tolva, egészen a jelenlegi 2,5 évre, ami azt reményezte, hogy jelenleg 10 különböző Windows kliens verziót kell támogassanak(eddig 4-5 volt többnyire), ami szerintem teljesen elmebeteg, még akkor is ha az LTSC verziók miatt valósan csak 7 verzió. És ez a szám nőni fog 6 havonta vagy 15-ig ha jól számolom, ami rettenetes overhead, főleg tesztelésre.

Új hozzászólás Aktív témák