Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Aryes #501 üzenetére

    "A kompetenciamérésre rendelkezésre álló idő 90 perc, a tesztek logikai és angol nyelvi kérdéseket tartalmaznak."

    Ez kicsit ellentmondásos azzal, hogy nem elvárt de ajánlott.

    "Az államtitkár elmondása szerint a 8 hetes informatikai alapozó ingyenes képzést többek között azoknak ajánlják, akik a vírusjárvány miatt munka nélkül maradtak, idejük szabadult fel, vagy fontolgatják az informatikai pályára lépést."

    Egy államtitkár azt mond amit akar de leírva ez van és az amire ő mondta az az alapozó képzésre vonatkozik, nyilván senkit se érdekel az alapozó képzés mert az csak szűrés, a valódi piacképes tudást azután lehet megszerezni.

    A kompetenciamérésre jelentkezőknek tudniuk kell, hogy a tervezett államilag támogatott képzések szoros munkarendben folynak, napi több órás elfoglaltsággal, akár mentorálással és azt követő egyéni tanulással járnak, tehát munka mellett nehezen végezhetők.

    Tényleg én se értem mert minden az utolsó pillanatban derül ki. :(

    #502 én nem mondtam, hogy munkanélkülinek kell lenned azt fentebb dudikpal elvtárs erőltette. Valóban nincs megtiltva, hogy munka mellett végezd de amit fentebb már idéztem utalnak rá, hogy nehezen végezhető. Lehet, hogy részmunkaidő mellett menni fog de semmit nem tudni, hogy hol és hogyan és kötött időben lesz-e a képzés. Na ennyit a hiteles tájékoztatásról.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák