Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz Jarlaxle #39 üzenetére

    megprobalom jobban kifejteni.

    A eset: User teljesen hulye, megad egy csomo adatot facebookon, es meg a lathatosagot is publikussa tette. Neki teljesen mindegy, hogy a bnet forumokon megjelenik-e a neve vagy nem, a szemelyes adatait ettol fuggetlenul megosztotta az egesz vilaggal.

    B eset: User nem teljesen hulye, bar megad egy csomo infot facebookon, a lathatosagot korlatozottra allitja, igy aki nem ismerose semmit sem lat a megadott adatokbol fuggetlenul attol, hogy ismeri-e wow-rol vagy nem.

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • shev7

    veterán

    válasz Jarlaxle #45 üzenetére

    "nem biztos, hogy kapcsolatot akar teremteni a wowos enje es a valos kozott"

    Lehet hogy en ertem ezt most felre, de aki szegyelli, hogy wow-ozik, az miert wowozik?

    Mindegy, nekem mindig is furcsa volt az a hozzaallas, hogy a neten nevtelenul csinalok olyat amit nevvel mar nem vallalnek.

    Ez a lepes most nem jott be a Blizzardnak, de ahogy a net egyre inkabb a mindennapi eletunk reszeve valik, folyamatosan megszunik a netes anonimitas iranti igeny. Ezt vetitik elore a kozossegi siteok eleretorese, illetve, hogy szinte mindent integralnak/osszakapcsolnak valamilyen modon a kozossegi oldalakkal.

    Egy nagyon jo pelda:
    voltak ezek az idiota jatekok facebookon, mint Farmville es tarsai. Kapalsz virtualisan? rendben van, mindenki eluti valamivel az idot. De egy csomo mindenhez az kellett, hogy sok ismerosod farmvillezzen. Mikor az emberek mar nem tudtak tobb ismerost ravenni, hogy kapaljanak ok is, elkezdtek vad idegeneket felvenni, csak hogy tobb legyen a farmville-s ismerosok szama. Az emberek nagy ivben sz@rnak a privacyra... Biztos vagyok, hogy ha valami bonuszt bevezetnenek a wowban, amit a realID hasznalatahoz kotnenek, ugyan ez ott is megtortenne...

    [ Szerkesztve ]

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák