Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    válasz RM1 #4 üzenetére

    Igazából a "használhatatlan" alatt azt értettem, hogy egy csomó megkötés van rajta, számomra a fájlkezelése se igazán értelmezhető, sok progi hiányzik rá, ami Win alatt megvan, és néha egészen alap dolgokért (pl számológép) fizetni kell, ha nem akart szó szerint 30 másodpercenként reklámot kapni az arcodba.
    Bizonyos típusú tartalom előállítása lényegében lehetetlen egér támogatás nélkül.

    De ezekkel persze tisztában voltam a vásárlás pillanatában, és nyilván annak tudatában vettem meg, hogy ez tartalom fogyasztásra lesz használva. Netezés, olvasás, képregény, youtube. Ezeket viszont csodálatosan tudja. Ez az, amit nem mondhattam el a Win-es tabról. Mert az pl olyanokat csinált, hogy netezésnél ha nyomtál egy "vissza" gombot, akkor néha 20-30 másodperc volt, míg visszalépett, de sokszor egy backspace-t is 5-10 másodperc alatt hajtott végre. És persze nem volt agyon telepítgetve, sőt, még a gyári szutykok közül is sokat leszedtem, és volt factory reset is, meg minden. A CPU volt harmat gyenge a FHD-s Windowshoz, sokszor folyamatosan 100%-on pörgött.
    :(
    Ezt sose lett volna szabad kiadni, mint ahogy a 10-20 rugós androidos "okostelefonokat" se.

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák