Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dandris

    tag

    válasz opr #30 üzenetére

    "ketagysejtes predikatorok mindket kategoriaban (CPU, VGA) mindket oldalon, es teljesen szet -khm- himihumizzak az osszes topicot, ahol esely lenne szakmaisagra."

    Gondolom az nem himihumi, amikor ilyen kijelentést teszel: "azonos energiaigennyel a Ryzen ugyan olyan teljesitmeny mellett ertekelheto gpu-t ad." Majd mikor az ellenkezőjét bizonyítom egy anandtech és egy másik online sajtó véleményével, az akkor nem elfogadható teszt. Ez szakmai hozzáállás ugye? ;] Persze kinek mi.
    Az sem himihumi feltételezem, hogy az amd sikertelensége miatt még mindig az intel lefizetős piaci magatartását lehet megfigyelni. Hát ez azon kívül, hogy jogi következményekkel is járhatna, ha olyan helyen hangzik el, szintén rettentő szakmai.

    Jelen fórumban az iagazat írtam. 1%-a a részesedése, ebből nincs mit félteni. Kérlek indokold mi nem volt szakmai, témához vágó. Ja hogy Ti nem szerettek ilyet olvasni. Hát erről nem tehetek.
    Pontosan az a véleményem rólatok, amit leírtál, személyeskedve. Fordítsd le szépen magadnak.

    Tomcat:
    "Ja,és mégvalami.Ha ez személyeskedés,legyen.De egyszerüen hangot adtam annak a ténynek,hogy számomra egyszerüen nem szimpatikus a hozzáállásod a témához.És ezzel nem vagyok egyedül,ahogy látom,láttam már néhány topicban."

    Persze hogy nem vagy egyedül. Meg lehet nézni ki azok az emberkék, hozzászólásuk rendre melyik céget favorizálja, és érthető lesz minden.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák