Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Dandris #32 üzenetére

    De tényleg....melyik része nem volt világos annak,amit írtam?Mert valami nem ment át,az biztos.Egyik céget sem favorizálom,képzeld,van itthon mindkét cégtől gép.és mindegyik tökéletesen teszi a dolgát.
    De!Amit nem sikerült kellően átadnom ezek szerint az,hogy te gyakorlatilag minden amd-s cikknél megjelensz az intelt éltetni.Ebbe is belemész büntetőjogilag?Vagy abba,hogy asztali szinten vesztett az intel a piacából?Vagy erre már direkt nem reagálsz,mert szarul esne leírni?Az intel lefizetős magatartását meg mosni....már megbocsáss,de minimum annyira etikátlan,mint azt megtenni.Emlékeim szerint el is meszelték az intelt hasonló-minimum inkorrekt-dolgok miatt.Ja,hogy ez nem számít,csak az1%,értem....Egy szegmensben.
    Tipikusan az a figura vagy,akit ha megkérdeznék laikusként,hogy miért az intel,akkor a válasz kimerülne annyiban,hogy mert szarazamd....De ezzel egyre kevesebben vagytok így,mert mint írtam volt van ahol veszít az intel....
    Megint kiragadtál valamit abból,amit írtam,csak a lényegre nem sikerült reflektálnod.Tényleg nem tűnik fel,hogy ha nem feltétlen mindenki más elvakult,akkor lehet nálad van a baj?De látom,nem számít semmi,csakazintel :R
    És megkérnélek valamire,NE reagálj arra,amit írtam,mivel max 1% lesz a vége!Mert az látom nem megy,hogy globálba értelmezd,ami írtam.Lásd,kiragadtál megint belőle valamit,a többi meg nem számít.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák