Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagy Gábor

    tag

    válasz UnA #95 üzenetére

    Kedves UnA!

    Az XP eddig a legkisebb közös többszörös szerepét tölltötte be. Nem a Windows működését és használatát tanítom, hanem a Windows alatt indítható programokat, így az Office (Microsoft Office, LibreOffice, SoftMaker Office stb.) csomagok használatát, ahogy azt munkahelyemen a a tematikánk, és kuncsafjaink igénye előírja. Mostanáig nálam ez a Windows XP volt, így kényszerűségből tegnap telepítettem és a szükséges segédszoftvereimmel feltöltöttem a munkámhoz egy VirtualBox alól betöltött Windows 7 virtuális gépet. Béke poraidra, kedves XP-m.
    A LibreOffice 6.0 nálam eddig jól muzsikál. Kicsit fürgébb a korábbiaknál. Bár a színvilága nem győzött meg, a bővítések többségével elégedett vagyok. Szóval most az ismerkedés hetei következnek.
    Ha megérem, lesz még (talán idén) egy LibreOffice alapozó v.2.0 kiadás is az új LibreOffice 6.0 csomag bemutatásával. Hátha lesz rá igény. De miért is ne lenne. A szándék részemről megvan, csak az idő és az erő kérdéses még.

    "Nincs egy szál gyufád? De cigarettám sincs, és olyan éhes vagyok, hogy azt sem tudom, hol alszom."

    Üdv,
    Gábor

    [ Szerkesztve ]

    dr. Nagy Gábor

Új hozzászólás Aktív témák