Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz #24737024 #5 üzenetére

    Kipróbáltam, de a GNOME 3 számomra egyelőre elég idegen, nem biztos, hogy meg tudom kedvelni

    Nem kötelező azt használni. Ha neked nem tetszik, már a telepítésnél választhatsz mást, amit pedig nem, azt is pótolhatod a későbbiekben egyetlen utasítással, vagy akár a már fent lévő grafikus felületről.

    Tegnap frissítettem is egy fedora -s gépet. Volt némi aggodalmam, mivel a 14 -es fedora telepítésbe több helyen bele lett piszkálva. (érdemes megjegyezni hogy a linux disztribúciók upgrade alkalmával nem azért kevésbé rizikósak mint a windows mert "jobban össze lennének rakva", hanem mert az felhasználók többsége nem nyúl bele a config file -okba, és csak hivatalos repoból telepít csomagokat, véletlenül sem magának forgat.)
    Szerencsére sikerült a dolog, titkosított partíción is, csupán egy pár dolgot kellett utólag megpiszkálni.

    Mindenkinek ajánlom figyelmébe a kevéssé "usb-creator" nevű programot, ami sok hasonló társához hasonlóan a dvd image -ből kreál bootolható usb telepítőt. A fedora image -ekhez mindenképpen ez javallott.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák