Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vamzi

    őstag

    válasz Dany007 #48 üzenetére

    Nem az volt a lényege a hsz-emnek, hanem az érvelés. Egyébként lehet csak én használok sikeres szolgáltatásokat, de nálam nem igazán van különbség az "áramos" és a "netes" szolgáltatások hozzáférhetőség szempontjából. Konkrétan nem tudnék most a skype-on kvül más netes szolgáltatást kiemelni amibe én beleakadtam, ellenben vezetékes vagy mobiltelefonokat érintő problémával minden évben legalább egyszer (szilveszterkor tuti) találkozok, de a valóságban többször is. Persze lehet csak szerencsés időpontokban használom a netes szolgáltatásokat.

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Dany007 #48 üzenetére

    Több telephely esetén (esetleg külföld, tengeren túl is) (de maradjunk csak 2 km-nél) a kihúzott kábel nem megy. Marad az elektronikus kommunikáció. Ennek a net a legjobb közvetítő közege, persze fix pontok esetén a vezetékes. A stabilitás és rendelkezésre állás már más kérdés. Szolgáltatónként változik.

    Cég szempontjából: Költséghatékony, biztonságos, egyszerű.

    -Költséghatékony: Meglévő netre vpn, Skype (esetleg előfizetéssel, és így sok országban helyi a tarifa).
    - Biztonságos: Mára a mobil és a vonalas telefon gerince is ugyanott megy ahol a net. Így látszólag különböző, de mégsem teljesen. Ezért a Skype ugyanúgy elfogadható. Sőt, viharban a Skype megy, a mobil szakadozik. A titkosítása a legerősebb, valamint erre vigyáznak is. (Lásd Facebook és Wikileaks [link])
    - Egyszerű: Egy cég nem engedheti meg magának, hogy alkalmazottai az alternatív rendszerek ismeretét is folyamatosan gyakorolják, dolgozniuk kell. Ha gond van, akkor az információs csatornák beszűkülnek, a munka lelassul. Százalékosan ez is tervezhető, kell is.

    Ha végiggondolom amit Te, akkor ez jut az eszembe: Skype (net), telefon (mobil), telefon (vezetékes), távíró, Posta, galamb, ló. ;)

    Mindennek van kockázata. A legkisebb pillanatnyilag a Skype. Holnapra lehet, hogy változik. Több tengeren túli cég döntött mellette hasonlóan mint én. [link] Nézz utána, mert megéri.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák