Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kocka88

    tag

    Sziasztok! Nos nekem 2013 december elejen kerult a tulajdonomba. Akkor egy HTC Wildfire S-rol valtottam, ami a maga 3,2”es kijelzoje utan az 5,2” FHD kijelzo sokkolo volt. Imadtam, a csodalatos karbon mintas hatlapjat, a szuper kamerajat, meg ugy mindent is. Eletem elso draga es uj telefonja volt ez. Sajnos bo fel ev hasznalat utan sikerult a kijelzot osszetornom, aminek hatasara a kijelzo fele nem volt hajlando erzekelni. En meg igy is elhasznaltam par honapig majdnem gond nelkul, de egy szuletesnapi buli estejen repult megint, es vegleg nem erzekelt tovabb semmit. Ekkor egy kicsit hosszabb pihenore a fiokom melyere kerult, majd talaltam hozza “olcson” kijelzot. A javitast kovetoen ujra feleledt, es majd 1 evig meg hu tarsam maradt. Az utodja vegul egy Samu s6 lett, 2015 szeptembereben. Hugom elkapta a dzsicut, es vigan hasznalta. Azaz hasznalja meg a mai napig, mert mukodik. Igaz, mar csak masodik telefonkent, de birja a strapat. Tulelt 2 esest, es egy 8 oranyi azast hugocskam taskajaban. Sikeresen elazott meloba menet, es csak muszak vegen vette eszre a pancsolo telefonjat. Sirva jott haza, en pedig rutinosan szetkaptam es egy kis tiszta szesszel attorolgettem az alaplapot. Nos a telefon tulelte ezt is. Ami viszont nem, az az elolapi kamera, es azon resze a telefonnak, ami erzekeli a jack csatlakozot ha bedugod. Vegul addig kutattam, hogy talaltam egy programot, ami manualisan allitotta at, hogy eppen hol szolaljon meg a zene peldaul. Beszedhangszoro, jack kimenet, vagy loudspeaker. Igazi tulelo, es talan a legjobban szeretett telefonom volt. :)) :DD

    |iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

Új hozzászólás Aktív témák