Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzso

    veterán

    válasz greggae #90 üzenetére

    Akkor ezek sem valami tartósak... Mást be lehet szerezni a Lidl-ösön kívűl, külföldi rendelést leszámítva?
    Mostanában nagyjából követem a Lidl-ös akciókat, de szerintem még csak sima szappanadagolót láttam.

    "Lidlnél vett kütyüknél nyugta megőriz vagy fotóz és iktat, mert jó lesz az 3 éven belül még, amikor hívod a üsz-t/szervizt. Ez pl. néhány hónap után azt adja elő, hogy bekapcsolás után azonnal kb. egy másodpercig még működik, utána már csak akkor és addig, ha és amíg ismét nyomogatom a bekapcsoló gombot. (AAA akkuk teljesen feltöltve.) De meglepődni nem kell, hasonlóan bedöglött már pl. aprító, porszívó, motoros fogkefe, és rendesen cserélik: GLS visz-hoz."

    Ilyen is van? Én személyesen vittem vissza, ott mondták, hogy a pénztárhoz vigyem, mert még 90 napon belül van. Ott meg azzal pocsékolták az időmet, hogy feltelepítettek a Lidl appot csak azért, hogy generáltassak egy QR kódot amit beolvastak... Nehogy már ők begépeljenek valamit...

    A másik garanciális problémám a hasonmásnál az Aldi-nál van. Csak ehhez eltűnt a blokk. Viszont, kártyával fizettem, nem tudom ez elég lesz-e a garancia érvényesítéséhez.

Új hozzászólás Aktív témák