Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grath

    HÁZIGAZDA

    válasz tiborv #40 üzenetére

    Az MMO olyan, amivel ugye minimum sok százan, de inkább több ezren tudnak egy szerveren játszani. A Division, a Destiny meg a Fallout 76 shared-world multiplayer játékok, ami borzalmasan hangzik, de legalább azt leírja, hogy itt csak néhány emberrel osztod meg a világodat, ez egy afféle átmenet.

    Egy csomó hasonló online játékban lehet építkezni, néhol akár teljes városokat, máshol meg csak egy otthont díszíthetsz (sokszor minden játékos ugyanazt az ajtót használja, de mindenkinek a saját otthonába nyílik például). Ahol lehet tényleg építkezni, ott minden játékos egy adott szerverhez tartozik és mindig ott játszik az adott karakterrel.

    A Destiny szerintem harc, gunplay terén fantasztikus, és még az eltérő lények is eltérően viselkednek. A pajzsos próbálja megvédeni, akit támadsz, próbálnak hátba kerülni, gránátozni, lőszert váltanak ha kell, reagálnak a mozgásodra, de be is lehet őket csapni. Bármi ilyesmi hiányzik a Fallout 76-ból. Szerintem még mindig nem tudnak gránátozni a lények, azok sem, akik hulláján találsz ilyesmit.

    Az elején én is melee voltam, aztán puskára váltottam, és igazán nem bántam meg - bár szerintem majdnem mindegy, hogy rifle vagy shotgun a fő profilod.

Új hozzászólás Aktív témák