Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Nah, nekem ilyen van. Megváltás volt a trékomos és a vodás után. Voda szolgáltatásban hasonló szint, de az eszközök khm... nem mondom, h szarok, mert annyira nem jók. Gyanítom a saját FW az oka, mert külföldi fórumon nem találtam a hibára okot. Több is van, más-más kütyük, a vodás nam jó. Trénél meg a szolgáltatás problémás felénk, se térerő igazán, se support (vírusos, kapcsolja ki, telepítse újra... amikor többen jeleztük a kimaradást, azt is letagadták...).

    Kis kitérő után vissza ide. Nekem 50+100 GB éjjeli van, elég mindenre (OK, család többi tagja még vodással rohangál, de cserélni fogjuk azokat is), mondjuk nem torrentezek. TV része semmi, a mesetár szintén gagyi, YT vagy indán több mese van sokkal. Ezekről azért eladáskor eléggé fals infókat adnak, szal. akit érdekelnek ezek az extrák az alaposan kérdezzen rá, mert lemondani elég macera, jóváírást kérni meg főleg...

    Net az rendben van, gyors is, stabil is. EU szervereken 50 alatti pinggel játszom, ami szép a 80-120 után nagyon. A kütyü is rendben van, ez nem fagyogat, nincsenek hülyeségei. Menüje jó, ahogy a telenoros online felület is messze jobb a konkurencia webes részénél. Egy apró dolog van, h usb-n keresztül a progija induláskor bedobja a böngésző ablakát a kütyünek, de mivel a böngésző amúgy is el lenne indítva, ezt elnézem neki.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák