Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alukard

    senior tag

    A tablet annak jó aki tudja mire használni, nekem nagy és nehéz az ipad ezért van tabom, de hogy 3-4 kkv táv üzemeltetését megoldjam teljesen jó, nem beszélve arról, hogy látványos eszköz nagy prezentációkhoz :DDD

    https://blackfyre.ninja

  • Alukard

    senior tag

    Deja Vu...
    Mintha lettek volna hasonló irányt vett topikok amikor a netbook-ok kezdtek előjövögetni... és most nem a flame tengerre gondolok... azt elintézi ez: [link]

    Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy a tech mai ütemű fejlődése mellett a "minek kell ez? mire jó ez?" topikok értelmét vesztik. A marketing gépek által be etetett felvásárló piac úgyis eldönti... Aki meg úgy gondolja, hogy tudja használni, az vegye meg és használja legyen az tab, vagy ipad... kollégám is filózott rajta, nekem tabom van ő padet akart mert az 10"-os, én elmondtam a véleményem a 2ről és végül a tab mellett döntött, mert kényelmesebb a fogása és könyebb (nem beszélve arról, hogy céges számlára kierőszakolta szolgáltatótól jóval kedvezőbb feltételek mellett), azóta sem bánja. Azt, hogy én mire tudok használni egy ilyen eszközt az megint 1 dolog.
    Nekem nem kell 100-200 megás xls/pdf/xxx fájlokkal dobálóznom, de net kell, flash kell, videó jó ha van, zene jó ha van, prezentációhoz tuning távirányító ként nagyon jól szerepel, ezen felül reggel ezen olvasom a híreket, leveleket... mindet az összes eddigi WinMo-s telefonomon is megtettem, csak ezzel kényelmesebb, és látványosabb (időnkét egy üzlet esetén a partnerek elkápráztatása fél siker tud lenni).
    És nem adtam ki érte 220-at (még), volt 0%os részletre lehetőség, éltem vele, így nem vág földhöz.

    Mindenki ossza be magának, hogy kell -e neki, még nem kell -e neki, nem is fog kelleni, aztán maradjon csöndben, mert a flame warnak nincs értelme. Ha kérdés van meg lehet vitatni, de ennyi.

    BMW kontra Octavia... nem rossz... ha anyagot nézünk akkor iPad kontra SG TAB, ha funkciót akkor fordítva...

    https://blackfyre.ninja

Új hozzászólás Aktív témák