Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz #21346560 #195 üzenetére

    Tévedés, és kérlek ne magyarázz bele olyasmit ami nincs.

    Minden emag által forgalmazott termék, csak éppen szét szedték, mint tavaly BF idején, ami oké, nagy volt a forgalom... DE most is komolyan? Kétlem. Ezt egy újfajta hóbortnak tudom be. (Főleg, hogy a postás mondta, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki így kapja meg a csomagját, más is kérdezte már miért darabokban hozzák, az egy megrendelést, ami egy forgalmazótól, egy cégtől van.)

    https://p1.picsto.re/6s43S.png

    Az ár pedig vagy rendszer hiba, vagy akcióról átállás/változás, vagy hasonló.

    Hiszen a rendelésnél, a visszaigazolásnál, az eredeti ár van, fizetésnél viszont picit több.
    És csak 1 termék esetében.

    Ráadásul a később bontott árú küldésnél is, a rendeléskori ár van írva, de az összeg már eltér, összesítésben.

    Itt nem arról van, szó, hogy a kosárban volt vmi, és napokkal később lett megrendelve.

    Egyébként arra mindig figyeltem ki a forgalmazó :)

    Nálam ez az első árral kapcsolatos tévedés, eset.

    Olyan már volt, hogy rossz árut hoztak, asszem 2x is, de jelzésre javították, cserélték az eredetileg megrendeltre.

    Ezt csak azért írtam be, ha valakinél nem pár száz forint, hanem esetleg több lenne, akkor már érdemes azért oda figyelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák