Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Tin #818 üzenetére

    tudom, de a lentebbi hsz-edből (#823) újfent látszik, hogy mennyire nem látod ezt át
    ez business, nem a máltaiak, felesleges párhuzamot vonni
    kinek mi köze hozzá ki mit mennyiért ad? nem kötelező megvenni
    nyilván nekem sem tetszettek az intel árai, de én is ugyanúgy csináltam volna és bárki aki a helyükben lett volna
    mért néztek bárkit hülyének, mert extra profittal dolgoztak és megtehették? nem vezettek félre senkit, az évenkénti kis teljesítmény növekedés is köztudott volt
    és mindenki csak ezt szajkózza, ez tény, viszont emellett kisebb fogyasztással hoztak mindig uo. teljesítmény szintet, sőt sokszor magasabbat is kisebbel, az igp-k ha nem is eget rengetően de fejlődtek
    ha nincs az intel ultrabookok sem lennének ma
    a core i a notebook világban dobbantott hatalmasat mióta kijött, és kb hozadéka a desktop vonal
    és hozzá kell tenni, ebben az amd is benne van, ők adtak nekik lehetőséget rá
    teljesen noncszensz bármiféle utólagos kedvezményről beszélni, és tudom nem vagy hülye, de nem értem hogy fordul meg ilyen valaki fejében egyáltalán
    a folyamatos emelkedett árak pedig nem csak az intel sara, ft sokat gyengült az évek alatt, nagyon nem mindegy, hogy 220ft egy $ vagy 300
    no de off end, van biztos közgáz topik, ott biztosan le tudják neked vezetni betűről betűre ezeket a folyamatokat

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák