Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz #85552128 #412 üzenetére

    Szépen kitértél ismét a válasz elől, de gondolom nálad ez már alap, hogy nem is a kérdésre válaszolsz.
    Magasztalásról meg szó sincs, de minden kis csip-csup dologba belekapaszkodtok ha nincs komolyabb kivetnivaló valamiben. A kártya olyan lett amilyen van akinek ez elég, van akinek semmi sem az. Te nyilvánvalóan nem az első kategóriába tartozol, én pedig nem abba az fps huszár kategóriába tartozom aki kiad több százezret egy VGA-ért. Egyik sem ér annyit nálam, szóval teljesen hidegen hagy mit magyarázol bele a hitvilágba.

    "A személyeskedést meg hagyd meg magadnak, egyszer már bannolva voltál..." - ó hát persze. Ilyenkor szépen visszabújsz a csigaházadba és előadod magad mint kultúrlényt és úgy teszel mintha korábban nem tettél volna semmit...erre most írhatnék nyomdafestéket nem tűrő választ, de akkor lesüllyednék a te szintedre amihez nincs kedvem.

    "Ismered azt a fogalmat, hogy full cover block ? Tudod, ha valaki kiad egy vízhűtéses kártyát alap, hogy figyel a VRM hűtésre is, ami a légáramlat hiánya miatt még fontosabb..." teljesen nyilvánvaló, de most kezdjem el sorolni mennyi olyan vízhűtést láttam ahol ezzel nem foglalkoztak?! Ne is mond tovább, tudom: csak az AMD a hülye.... :R Ezekután nincs több kérdésem. A válaszodtól meg kímélj meg. Köszöntem.

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák