Új hozzászólás Aktív témák

  • edari

    őstag

    válasz SaGaIn #161 üzenetére

    "Aki szerint csalódás meg gagyi a Fury az nem látja reálisan a világot. Én a techlonógiai fejlesztés oldalán állok nem a fejlesztők megvételének oldalán, bocs. Legyen az Zöld vagy Piros. Egyelőre úgy tűnik az AMD fejleszt gyorsabban az nVidia meg megoldja erőből meg pénzből. ( szerintem amit az nVida csinált a Witcher 3 hajszimulációjával szégyen, uniszimpatikus ez a hozzállás )"

    GCN-nek már nem tudom hanyadik ráncfelvarrása az ami Furyban van. Amit egyébként (mmint a GCN-t) azzal reklámoztak, na ez akkora királyság lesz hogy csak na, és ha erre építenek a partnerek akkor oda-vissza lehet rá fejleszteni. Ennek eredménye, hogy ahogy itt PH-n is írták, amit DX12 alatt GCN1-re megírnak, az lehet a GCN3-on már nem fog menni, és ugyanez igaz visszafele is.
    Lényeg: semmiben se különb ez a módszer azzal amit az nV csinál: eltérőek az architektúrái, így újra meg kell rá írni a cuccot.

    Meg egyébként is: nem mind1 hogy mi van a motorháztető alatt? A maxwell "butább" de gyorsabb (már ahol). Melyiket veszik az emberek? A gyorsabbat. El van döntve.

    "Azért azt hogy gagyi egy a világ 3. leggyorsabb egymagos videókártyájára kijelenteni elég erős."
    Azért gagyizzák mert ezt nem ígérte az AMD. Azt mondták h Titan verőlegény lesz. Az lett? Nem. Szimpla csalódottság ami itt megy.

    Ja és még mielőtt nv fan lennék: vegyesen vannak kártyáim a 2 gyártótól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák