Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Kansas #348 üzenetére

    For the Record: nem írtam olyat, hogy a driver miatt halálozott el a kártya. A kártya halála egy dolog, de mondjuk especiel az minimum gyanús, hogy a 19.12.3-al egy órán belül volt 2 fagyásom, a korábbi driverekkel egy sem hónapok óta.

    A tervezett avulás amúgy nem igazán értelmezhető, nyilván vannak jobb alkatrészekből, jobb minőségben gyártott és kevésbé igényesen, olcsó alkatrészekből gyártott termékek. Videokártyák esetén általában a túlmelegedés és a hőingadozás szokott lenni a probléma, az R9 290 és 390 esetében ismert probléma ez (lévén eléggé forrófejű), azonban esetemben egy Raijintek Morpheus custom hűtés volt a kártyán, két Akasa Viper ventivel, jól szellőző házban, nem egészen két évvel a halála előtt volt újrapasztázva, és jó egy éve semmiféle tuningolást nem kapott, előtte is viszonylag módjával került sor erre (alacsonyabb hőfokokat láttam, mint a legtöbb gyári prémiumhűtésű R9 390(X) esetében alapfrekiken).

    Még valamit nyugodtan hamukázzál be, hogy mi miatt user error minden, ami baj az AMD háza táján előfordulhat...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • nubreed

    veterán

    válasz Kansas #348 üzenetére

    Hadd legyen már az én problémám, hogy mire költöm a pénzem, vagy neked talán fáj, hogy 30-40 ezerrel többe kerülő nV -t akarok venni? :) Adtam egy esélyt az AMD -nek, nem jött össze, ennyi. Semmi kedvem szívni a gariztatással, az minimum egy hónap mire végig fut, sokkal egyszerűbb ha elállok a vásárlástól. Egyszer szívtam a gariztatással az Iponnál, senkinem nem kívánom azt, ha nincs egy kollega itt a fórumon aki közben jár az érdekemben az Iponnál, akkor minimum 2 hónap lett volna az átfutási idő. Így is több hét volt. Igaz, ezt a kártyát most nem az Iponnál vettem, de a helyzet szerintem sehol nem jobb.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák