Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    Sziasztok,

    Aki iPhone-nal használja az órát, hátha tud segíteni nekem, mert megfogott egy dolog:
    iPhone XS Max a készülék, néhány napja váltottam rá és SMS érkezésekor nem jelez az óra.
    Egy kapcsolódó opciót találtam az iOS-re készült Healt alkalmazásban; Üzenetértesítések, ez bekapcsolva, de ennek ellenére sem működik a dolog.
    A korábban használt Note9 és előtte a Mate 10 Pro kapcsán sem volt ilyen gond.
    Az iOS féle Health nem kapott annyi beállítási lehetőséget a különböző alkalmazások értesítése kapcsán, mint az Androidos verzió, ahol számtalan alkalmazás értesítése be- és kikapcsolható.
    Írok azért pozitívumot is az iOS verziójúról, itt ha nem fogadott hívásom volt, akkor az ikon mellé kiírja és úgy is tartja megtekintésig az óra, hogy ki hívott korábban, Androidon ez nem működött, ha hívás közben nem néztem rá, utána már csak a nem fogadott hívás jele volt látható, az nem, hogy ki volt az elkövető.

    Buccer: Szia, Finomabb szemcséjű fogkrémmel megpróbálható, vagy megfelelő polírozó pasztával.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák