Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jUUh

    Topikgazda

    válasz Eiki #7689 üzenetére

    Se magyarul, se angolul nem gondolom kiemelkedőnek, sőt. 3a óta Pixelezek, ismertem előtte is az Assistant-ot, és évről évre rosszabbodik. Tudok angolul, nincs olyan akcentusom, ami meggátolná, hogy érthetetlenek legyenek egyes szavak, de azok meg főleg nem, amiket félreért néha az Assitant vagy a Gboard.

    Például:
    -Ok Google. Set me a reminder for October 12, 10 in the morning.
    -Sure. What's the reminder?
    -Hairdresser's.
    -Got it. I'll remind you tomorrow at 10.

    És ezután kézzel kell átírnom, hogy rohadtul nem holnap lesz tizenkettedike.

    Vagy a mai kedvenc, amikor holnap reggel 11-re volt reminder-em, erre most 22:00-kor látom, hogy a lockscreen írja, hogy XY in 30 minutes... tehát se nem holnapra, se nem reggel 11-re írta.

    Gboard angol-magyaron van, mivel én is felváltva írok néha. Az írott szöveget hibátlanul kezeli, viszont a diktálás... Angolul vannak olyan szavak, amiket totál félreért, pedig esküszöm ki tudom mondani, hogy "explore" vagy bármi. Illetve a Gboard-nál miután rányomsz és írja, hogy beszélhetsz, muszáj várni 1-2 másodpercet, ellenkező esetben az első mondatot amit kimondasz hajlamos nem érzékelni.

    A Recorder viszont angol beszélgetést tényleg szinte hibátlanul kezel és ír át (transcribe). Felismeri a beszélőket, és teljesen jól leképezi írottan.

    Samsung Galaxy S23+

  • bbendre

    őstag

    válasz Eiki #7689 üzenetére

    Angol elég jó, vannak gondok, de a magyar... diktálni lehet, de semmi más nem ment igazán nekem, pedig elég jó vagyok magyarból :DDD

    A legtöbb funckió amerikai angolon elérhető amúgy is.

    Az iOS gépelés egy rémálom általában :DDD Nem is értem miért nem javítanak rajta, tudom majd az iOS22-ben...
    Viszont 2 éve hozzá sem nyultam a felonhoz csak frissítettem és nagyon jól és szépen megy minden...Félek az androidon megint minden update után mehet az FR.

    Viszont a kamera nagyon megfogott. Lehet még várok teszteket és megy a rendelés

    Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

Új hozzászólás Aktív témák