Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Epsylon #10 üzenetére

    "Az MS helyében én biztosan agresszív megoldást választottam volna. Mondjuk egy pár évig nem szállítottam volna Európába Windows OS-t. Nem engedélyeztem volna, hogy az európaiak Windows-t használjanak és bannolnám az összes európai felhasználót, akik a MS szerverére csatlakoznak frissítésért, vagy bármi másért.
    A többi OS felajánlja, hogy esetleg a gyári helyett mást, mondjuk IE-t használjak?
    Vagy a törvény csak egy cégre vonatkozik, senki másra?"

    Nem vagy képben, ellentétben Mona Lisával.

    Ha a Microsoft nem szállít Európába Windows OS-t, akkor Ballmer és a teljes igazgatótanács megtanulja gyakorlatban, hogyan kell villámgyorsan elhagyni a Kuiper-övet és lesz helyettük olyan vezetés, ami a tulajdonosok érdekeit nézi - márpedig az az, hogy minél több helyre szállítsanak a cuccból.
    A többi OS nem ajánlja fel, hogy válassz böngészőt, mert egyik piaci szegmensben sincsenek monopolhelyzetben - így aztán gondolom máris érted, miért csak a Microsoftra vonatkozik ez a kötelezettség (amit ráadásul ők maguk találtak ki).

    Ha meg nem érted ezek után sem, akkor javaslom, hogy ne röhögtesd ki Magad többet hasonló tartalmú hozzászólásokkal.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.coreinfinity.tech

Új hozzászólás Aktív témák