Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz BerserkGuts #6 üzenetére

    jah, az internetszolgáltató-milliárdosok exponenciálisan szaporodnak!
    tudnál mondani néhány híresebbet, google nélkül? :DDD

    egyébként meg azért fizeted az internetet, hogy internetezhess.
    megy a net? igen.
    probléma?

    ---

    az ms felhő földbeállásán jót röhögtem én is :D persze a menedzsmentekbe annyira beleivódott a kláud, hogy nem hiszem, hogy bármely cégnél ettől jelentősen változna a hozzáállás...

    ---

    (#7) BerserkGuts mert a fullhd az a betárcsázós szint :C
    egyébként neked jár a 4k, hogy emiatt megáll a fél világ, kitérdekel, nemigaz? csak neked tökkkéletes legyen a netflix :R

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz BerserkGuts #10 üzenetére

    már habzik a szád, de még mindig nem írtál konkrét neveket - a milliárdosokat, akikről beszéltél, hogy az interneted árából partihajóznak! nos?

    szóval jah, pénz van, fejlesztések is vannak, normál* helyzetben nézheted is a 4k netflixet. nem is nagyon láttalak korábban elégedetlenkedni, bár biztos akkor is tépted valahol a szád, hogy miért nincs még 16k netflixen :D

    a fullhdről volt szó, erre reagáltad, hogy "betárcsázósra" állunk vissza.

    *most viszont nem normál a helyzet, hanem vírus-válság. érted te ezt? fel tudod valamennyire fogni, hogy most mindenkinek-mindenből vissza kellene vennie a közjóért és hogy a te 4k-dnál vannak icipicit fontosabb dolgok? (szerintem nem, legalábbis az eddigi hozzászólásaid alapján...)

    ---

    t72killer: nekem egy ideje jó netem van (500mbit) de ezt kb csak papíron tudja.... még békeidőben is... ilyenkor meg csak örülök, hogy egyáltalán megy, hogy általa "mozizhatok", "játszhatok" :) és lám, 2mbiten is van élet... pedig az már tényleg elég régies ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz arnyekxxx #17 üzenetére

    mit csinálnál, ha a miénk nem tenné? vagy "kicsit" tovább fenntartaná? vagy visszaélne a helyzettel? (mint pár jószándékú polgármester már meg is tette... és nem mentek értük a katonák, elvégre a saját "kölkük"...)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák