Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz olbaidhun #230 üzenetére

    mondjuk jopofa, ahogy unatkozo trollnak titulalsz masokat...foleg azutan, hogy semmit nem voltal kepes a temahoz tenni, csak hallatni akartad a hangodat, ezzel elinditva azt az alaptalan vitat, amit aztan a magas lorol, lenezoen befejezel

    hiaba no, az ilyen - jogdijjal, warez-zal) kapcsolatos temak vonzzak a tiedhez hasonlo melyenszanto post-okat (amit nem tiltottam, hanem illedelmesen megkertem, hogy hanyagold - ez nem moderatorkodas, szimplan csak zavar a hulyeseg es szovatettem)

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • Chamea2

    tag

    válasz olbaidhun #230 üzenetére

    "Ha valaki torrentet használ, eleve tölt is fel" - nem feltétlenül. TöltHET is fel, inkább ez a pontos. Lehet, hogy csak tartja a 48 vagy akárhány órát seedben, de nem tölt fel!

    @rt06: azért mondjuk az is igaz, hogy sokan tényleg felesleges hozzászólásokat generálnak hirdetések alatt is. Egyszerűen jelezni kell a moderátorok felé, majd ők eldöntik, hogy mit csinálnak, nem kell feleslegesen terhelni a szervert/párhelyet hülye hozzászólásokkal(ha törlik a hirdetést, akkor is kutya kötelességük bűnmegelőzés miatt tárolni a hirdetések/fórum tartalmát, tehát a felesleges hozzászólásokkal felesleges hardver beruházásokra van szükség, felesleges energia felhasználásról, mint pl. gáz, villany, etc. nem is beszélve). Ennyivel miért nem lehet segíteni a moderátorok munkáját? Lehet, hogy a felesleges hozzászólások által megnövekedett kapacitás igény miatt a 160K-ból megvásárolt új SSD helyett lehetne mondjuk hasznosabb dolgokra is fordítaniuk a pénzt, pl. az új hardverapro fejlesztésére. Azzal, hogy egyesek pl. egy általuk csalónak minősített eladó hirdetése alá nem írnak mondjuk 60 általuk poénosnak vélt hozzászólást, már rendkívül sokat tettek az oldalért. Miért nem lehet ezt megérteni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák