Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Bogyó bá' #21 üzenetére

    No! Két órája meghozta a futár az akciós készüléket a kártyával, már be is lett üzemelve.
    A készülék, a kártya, az aktiválási díj, az első havi MindigTv Extra előfizetési díj + a futár költsége volt összesen 16.080,- forint

    Az első tapasztalatok elég érdekesek: a gyári firmware-el nem tud felvenni (ver.:2087), de letöltöttem a régebbit a Waytec.hu oldaláról (ver.:2070). Pendrájvról 3 perc alatt "frissült", és most már vesz fel is. Nem tudom, hogy az újabból miért hagyták ki ezt a funkciót? Azt sem tudom, hogy milyen hátrányom lesz a régebbi verzió miatt...

    Délelőtt az erősítős lepkeantennát lecseréltem egy Inglar Three-Star -ra. Erre azért volt szükség, mert (a ps-c tunerkártyával együtt) már két készüléket kell kiszolgálnia. A kiskőrösi adótól kb. 30km-re vagyok, de közben tőlünk nem messze van egy kétemeletes házsor, ez megakadályozza a közvetlen rálátást. (A miénk egy pici parasztház, a földtől kb 6,5-7 méterre van az antenna)

    A vétel hibátlan, a jelerősséget 60%-nak, a jelminőséget 97%-nak méri a készülék.

    Eteke: valóban orvosolja!

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák