Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz PazsitZ #19 üzenetére

    2006 elejen negy honapig naponta BP-Erd utani megallo, neve most nem jut eszembe, BHV-val, azota meg Bcs-re, Pecsre megyek, utobbi helyre szigoruan Ic a menetido es az egyeb jaratok elerhetetlensege miatt, de majd egy evig jartam heti rendszeresseggel is tavaly auguszusig Veszprembe Bp-rol. De volt nehany eve meg a mocskos vonatokhoz szerencsem egy Gyor- Bp, Tatabanya-Bp, Tata-Bp viszonylatban is. Valamint jartam 100a-n vegigkozlekedo vonattal Cegled-Szolnok kozott, sokat midnenfelevel meg Bx-szel is Bcs-Szeged kozott, eleg sdokat Bz-ztem Vp-Szfvar kozott, ugy, hogy folytatas BHv-n Sarbogardig, utaztam evente egyszar Szekszardra Bp-rol, zomeben min felet az utnak szemelyvonattal, Bz-ztem Gyoma-Szeghalom kozott es a Desiro a legmodernebb vonat, amivel Mo-n utaztam. Egyebkent jartam a hernyoval a bp-Vac iranyban is, de meg a megkerulo utvonalon is utaztam felutig, napkozbeni idotolteskent orient expressz nezes urugyen.Desirozni pedig Bp-Ergom, valamint Bp-Nyiregy uton sikerult, amikor utobbi utvonalon IC-kent kozlekedett nov 1-en Bp nyugati Bp Keleti kozott a Keleti- miskolc- nyiregy- Debrecen- Kecso-Szeged-Kecso-Cegled-nyugati viszonylatban. Az elmult tiz evben szinte minden hetvegen vonaton ultem valamelyik iranyban.

    Ja, postacsikos es patkanyszurke Bhv-hoz nem votl szerencsem.

    De a magyar jarmuparkbol Hernyo, selyemhernyo, BMPZ, AMPZ, BP, AP, By, BHv, Bx, Ax, B, A, Bo, Bmz,Bz, Bzmot, Bzx, Usgyi, Desiro, amiken utaztam biztosan, es emlekszem is ra. Talentet es Flirtet csak a Deliben allo allapotban tudtam szemugyre venni. mozdonyilag pedig gigant, Szili, Taurus.

    Ezenkivul ismerem utaskent a bugaci, a szilvasvaradi kisvasutat, illetve a nagycenkit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák